ASIR Nástěnné osvětlení HEXA černá: Stylová doplňková osvětlení pro vaše interiéry

Černé nástěnné osvětlení HEXA je svým designem jako část stromu se třemi větvemi, na kterých visí tři objímky se žárovkami. Jedná se o nápadité designové řešení, které může být vhodným doplňkem do různých místností. Tento výrobek dokáže navodit neopakovatelnou atmosféru a dodat celkovému designu místnosti nezaměnitelnou osobitost.

Popis produktu

Nástěnné osvětlení HEXA je vyroben z kovu černé barvy, což ho činí elegantním doplňkem kdekoliv, kde budete chtít nasadit jeho kouzlo. Rozměr osvětlení je ideální pro většinu bytových prostor, konkrétně 40 x 26 cm a výška je 30 cm. Základní deska má rozměr 30 x 5 x 3 cm, což zajišťuje pevnou konstrukci. Využívá se typ objímky 3 x E 27 a má IP kód 20, což ho řadí mezi osvětlení vhodné do interiéru.

Je nutné podotknout, že nástěnné osvětlení HEXA není vybaveno žárovkou, ale můžete si vybrat takovou variantu, která vám bude vyhovovat nejvíce. Navíc součástí dodávky je návod k instalaci, což je výhodou pro všechny zákazníky, kteří si nevědí rady s instalací.

Závěr

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba. To znamená, že se nemusíte bát o správnou instalaci ASIR nástěnného osvětlení HEXA pokud se obrátíte na speciální službu, kde se postará o to, aby bylo osvětlení bez problémů na místě správně namontováno. Kde je k dispozici? Příkladem je stránka naradi-cz.cz, kde si můžete vybrat z velkého množství produktů, které využívají moderní technologie a zajímavý design.

ASIR Nástěnné osvětlení HEXA černá je jedním z výrobků, které může osvětlit a oživit vaši domácnost. Pokud hledáte něco skutečně výjimečného, zvolte právě tento zázrak moderního designu.

ASIR nástěnné osvětlení HEXA
ASIR nástěnné osvětlení HEXA v interiéru