ASIR Nástěnné svítidlo ROE – 10735 zlatá: stylová a kvalitní volba pro vytvoření útulného prostoru

Nástěnná svítidla jsou hezkým prvkem dekorace, když se neumisťují na stropě, ale na stěně. Tyto světla vypadají obzvláště vkusně a stylově na chodbách. Pokud hledáte kvalitní a funkční nástěnné svítidlo, které zároveň dodá interiéru eleganci a útulnost, bude pro vás určitě skvělou volbou ASIR Nástěnné svítidlo ROE -10735 v zlaté barvě.

Kovové tělo pro vyšší stabilitu a dlouhou životnost

ASIR Nástěnné svítidlo ROE -10735 v zlaté barvě disponuje kovovým tělem, které mu nejen poskytuje stabilitu, ale také dlouhou životnost.

ASIR Nástěnné svítidlo ROE - 10735 zlatá

Skleněné stínidlo pro příjemné rozptýlení světla

ASIR Nástěnné svítidlo ROE -10735 v zlaté barvě disponuje kvalitním skleněným stínidlem, které vám poskytne příjemné rozptýlení světla v interiéru.

Kovová základní deska pro snadné upevnění

ASIR Nástěnné svítidlo ROE -10735 v zlaté barvě má kovovou základní desku. To vám usnadní upevnění svítidla na stěnu. Průměr základní desky světla je 12cm, což umožňuje snadné umístění většinou na jakékoliv stěně.

Technické specifikace ASIR Nástěnného svítidla ROE -10735 v zlaté barvě

Tento produkt disponuje průměrem uzávěru 15cm a rozměry 36 x 24 x 16 cm. Výška základní desky je přibližně 3 cm. Svítidlo využívá typ zásuvky 2 x E14 Max. 40 W a disponuje ochranou IP 20.

Zapojení svítidla

Zapojení nástěnných svítidel bez zástrčky by měla provádět pouze odborně způsobilá osoba. Pokud si s montáží nevíte rady, obraťte se na odborníka. Žárovka není součástí dodávky, musíte si ji zakoupit samostatně.

Zajímá vás tento produkt? Podívejte se na něj na www.nabyteklevneji.cz/produkt/asir-nastenne-svitidlo-roe-10735-zlata