Bílý kameninový hrnek Frost od Bloomingville – krása na každém stole


Jednoduchý a elegantní vzhled

Kameninový hrnek Frost s potiskem oživí každou kuchyň jednoduchým a elegantním vzhledem. Jeho bílá barva je dokonalá pro každý interiér a snadno se kombinuje s ostatními nádobími a dekoracemi. Celkový dojem navíc dokresluje jemný potisk, který dodává hrnku krásnou a decentní ozdobu.

Vhodný pro kávu i čaj

Objevte nové rozměry pití kávy nebo čaje s tímto kameninovým hrnkem. Jeho rozměry jsou ideální pro každodenní používání, neboť se do něj pohodlně vejde běžné množství tekutiny. Díky kameninovému materiálu je hrnek také odolný a snadno se čistí.

Rozměry hrnku

Empatický a vkusný design tohoto kameninového hrnku udělá na každém stole skvělý dojem. Pokud se rozhodnete uspokojit svoji touhu po něm, zjistěte si předem jeho rozměry. Průměr činí 9,5 cm a výška 8 cm.

Hodnota pro vaše peníze

Být typem člověka, který rád investuje peníze do kvalitních věcí, je s tímto hrnkem naprosto v pořádku. Kamenina je trvanlivý materiál, takže pořízením tohoto hrnku získáte vzornou hodnotu pro vaše peníze. A zákaznickou spokojenost vám přinese nejen jeho praktickost, ale i jeho krása.

Chcete mít i vy krásný bílý kameninový hrnek Frost od Bloomingville?

Zaneste do svého každodenního ritualu nový rozměr

Býváte nespokojený s tím, jak vypadají vaše každodenní rituály? Málo propracovaná výbava kuchyně může tuto chvíli na vašem stole pojistit. Změňte to! Kameninový hrnek Frost od výrobce Bloomingville dokáže svým jednoduchým a elegantním vzhledem vylepšit každou situaci. Zároveň vám jeho trvanlivost a snadná údržba zajistí dlouhodobé používání, během kterého vám bude tuto krásu na stole připomínat.