Bílý skleněný rozkládací jídelní stůl Kave Home Atminda 160/210 x 90 cm – šikovné řešení pro vaši jídelnu

Působivý jídelní stůl Kave Home Atminda bude vaším věrným společníkem při klasické večeři i početnější návštěvě. Deska stolu je vyrobená z tvrzeného skla, které stolu dodává na originalitě. Podnož z bíle lakovaného kovu složená do kříže dává dostatek prostoru pro nohy a působí moderním dojmem.

Bílý skleněný rozkládací jídelní stůl Kave Home Atminda 160/210 x 90 cm

Díky rozložitelnosti je jen na vás, jak velkou návštěvu pozvete. Stůl Atminda se hodí do moderních interiérů laděných v minimalistickém stylu.

Čištění stolu

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Bílý skleněný rozkládací jídelní stůl Kave Home Atminda 160/210 x 90 cm - sklo a kov

Je důležité pečlivě čistit tento stůl, aby jeho působivý vzhled zůstal zachován na co nejdelší dobu. Proto je dobré dbát na to, aby byl stůl správně ošetřen při každém čištění.

Kde zakoupit stůl Kave Home Atminda

Pokud vás zaujal tento elegantní stůl, můžete si ho zakoupit na webu Nábyteklevněji.cz. S tímto stolkem získáte praktický a moderní prvek, který vaší jídelně dodá na eleganci a stylu.

Bílý skleněný rozkládací jídelní stůl Kave Home Atminda 160/210 x 90 cm - moderní design