BRW Komoda Malcolm KOM4S/80 – moderní úložné řešení s elegantním designem

Praktická komoda Malcolm KOM4S/80 je moderní a elegantní řešení pro úložné potřeby. Sestává z čtyř zásuvek na válečkových kolejničkách, což umožňuje pohodlné a snadné používání. Jednoduchá montáž zaručuje rychlé a jednoduché sestavení.

Kolekce Malcolm zdůrazňuje moderní design

Kolekce Malcolm je určena pro dětské a studentské pokoje a její design dokonale zapadá k nejnovějším trendům při zařizování interiérů. Zvláštností této kolekce jsou originální a moderní provedení dvířek a korpusů s výraznými grafickými akcenty, které dodávají celkovému vzhledu nábytku dynamiku a životnost. Nábytek z této kolekce disponuje praktickými kovovými úchyty v barvě starého zlata, což dodává celkovému vzhledu ještě větší eleganci a noblesu.

Barva dřeva dub canyon monument, který pokrývá povrch korpusů, vytváří zajímavý kontrast s moderní barvou této sezóny – šedý wolfram. Toto zajímavé barevné spojení perfektně ladí s každým druhem interiéru a dokáže dodat nábytku skvělý vzhled.

Moderní potisk písmen na dvířkách

BRW Komoda Malcolm KOM4S/80 má ještě jednu zajímavost, která ji odlišuje od ostatních nábytkových řešení. Jsou to moderní potisky písmen na dvířkách, které jsou určené pro nejmenší děti a pro teenagery. Potisk je velmi poutavý a kreativní a zaručeně zaujme všechny, kdo se na nábytek podívají.

Tento systém je vhodný jak pro velké, tak i pro úzké a malé interiéry. Jeho kompaktní rozměry vám umožní využít každý centimetr prostoru a zajistit spoustu úložného místa. Nábytek z kolekce Malcolm se díky svému elegantnímu a modernímu designu dokáže hodit do každého interiéru, bez ohledu na jeho charakter.

Zboží je dodáváno v demontu, ale jeho sestavení není nijak složité. Jakmile si jej sestavíte, budete moci využít spousty úložného prostoru a užít si spoustu úžasných chvil v krásně zařízeném interiéru.

Pro více informací o BRW Komoda Malcolm KOM4S/80 navštivte tuto stránku.


BRW Komoda Malcolm KOM4S/80
BRW Komoda Malcolm KOM4S/80
BRW Komoda Malcolm KOM4S/80