Černá dubová komoda Teulat Blur – elegantní a prostorný úložný prostor

Zajímavá komoda Teulat Blur se rychle stane nepřehlédnutelným designovým prvkem vašeho interiéru. Prostorné police a tři výsuvné zásuvky poskytují dostatečné úložiště pro váš inventář. Osobní kouzlo Teulat Blur spočívá především v prosklených vroubkovaných dvířkách, které komodě dodají na jejím výrazu a osobitosti. 

Černá dubová komoda Teulat Blur

Korpus komody je z černě lakované dubové dýhy a podnož z lakovaného kovu ve stejné barvě. Komoda se hodí do všech moderově i klasicky zařízených interiérů. Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Prostorná úložná kapacita a designový prvek interiéru

Černá dubová komoda Teulat Blur disponuje prostornými policemi a třemi výsuvnými zásuvkami, které vám poskytnou dostatek úložného prostoru pro váš inventář. Výsuvné zásuvky jsou skvěle využitelné pro úschovu drobnějších předmětů, zatímco police jsou ideální pro vystavení dekorativních předmětů. 

Prostorná úložná kapacita a designový prvek interiéru

Osobní kouzlo kosmody spočívá v prosklených vroubkovaných dvířkách, které dodávají celé komodě na výrazu a originalitě. Komoda je vyrobena z černě lakované dubové dýhy, která se snadno kombinuje s dalšími kusy nábytku. Podnož je vyrobena z lakovaného kovu ve stejné barvě jako korpus komody.

Jak pečovat o komodu Teulat Blur

Komoda Teulat Blur je vyrobena z kvalitních materiálů a její údržba je snadná a rychlá. Na čištění komody nikdy nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Doporučujeme používat měkkou prachovku bez brusných účinků. Komodu nelze umisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Jak pečovat o komodu Teulat Blur

Komoda Teulat Blur se hodí do všech moderně i klasicky zařízených interiérů. Její designové provedení a praktická propojení polic a zásuvek poskytují dostatek úložného prostoru pro všechny vaše věci. Neotálejte a investujte do této elegantní a prostorné komody. Kupte si ji nyní na Crosta.cz.