Dubový konferenční stolek Tabanda Moose 59 cm – luxusní zpracování s přírodním vzhledem

Tento designový konferenční stolek zaujme každého svým netradičním vzhledem. Stolek připomíná paroží a má moderní vzhled, který se skvěle hodí do moderně zařízených interiérů. Pokud hledáte něco netradičního, tento stolek vám určitě splní vaše požadavky.

Exkluzivní kvalita

Konferenční stolek je vyráběn z kvalitního dubového dřeva a jeho zpracování je velmi pečlivé. Díky tomu má nábytek vysokou kvalitu a bude sloužit po mnoho let. Stůl je k dispozici v barevném provedení dub nebo ořech.

Skvělé pro moderní interiéry

Konferenční stolek Moose se hodí zejména do moderně zařízených interiérů, například do místností v duchu skandinávského stylu. Pokud máte rádi minimalismus a všechno, co je jednoduché, tento stolek je pro vás tou správnou volbou.

Chcete-li si tento exkluzivní kousek nábytku zakoupit, máte možnost to udělat online na této stránce.

Doporučení na čištění

Aby váš nový stolek vydržel v co nejlepší kondici, je nutné ho pravidelně čistit. Doporučujeme použít hadřík z mikrovlákna namočený v vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Konferenční stolek Tabanda Moose

Svůj nový nábytek si můžete snadno a rychle objednat hned teď. Pokud máte dotazy ohledně výroby, např. kdy bude váš nábytek hotov, kontaktujte nás a my vám co nejdříve odpovíme.

Moderní design

Jak jsme již zmínili, tento stolek je velmi moderní. Jeho neobvyklý vzhled a netradiční podnoží připomínající paroží vás osloví hned na první pohled. Pokud máte rádi neobvyklé kousky nábytku, určitě si tento stůl oblíbíte.

Stůl je skvělý nejen do obývacího pokoje, ale hodí se i do pracovny nebo do kanceláře. Díky svému velkému rozměru můžete stůl používat jako konferenční stůl pro firemní jednání nebo pro schůzky s klienty.

Konferenční stolek Tabanda Moose

Přemýšlíte, jak byste mohli proměnit váš interiér na něco nového a moderního? Tak to máte štěstí, protože tento designový konferenční stolek je ten pravý krok na cestě k modernizaci vašeho prostoru.

Zakupte nábytek online – snadné a rychlé

Využijte možnost objednání vámi vybraného nábytku přímo online. Díky tomu ušetříte spoustu času a nemusíte nikam ani chodit. Stačí jen jednoduše si vybrat produkty, které potřebujete, a navíc získat výhodnou cenu.

Konferenční stolek Tabanda Moose

Pokud nevíte, jakou velikost stolu potřebujete, napište nám nebo nás kontaktujte telefonicky a rádi vám poradíme.

Zkrátka tento konferenční stolek je ideální volbou do každého moderně zařízeného interiéru. Jeho zpracování je velmi pečlivé a maximálně kvalitní. Pokud si ho zakoupíte, budete na sto procent spokojeni.