Exkluzivní dezertní talíř Green Gate Asta – dokonalý doplněk každého stolu!


Nádobí od dánské značky Green Gate je nejen praktické, ale také velmi estetické. Charakterizuje jej precizní ruční výroba a osobitý design, v němž převládá decentně zdobený romantický motiv. A jednou z těch nejvýjimečnějších položek, které se v této nabídce nacházejí, je bezpochyby dezertní talíř Green Gate Asta.

Odkaz na produkt

Představte si, jakou úžasnou atmosféru dokáže dezertní talíř vyvolat na vašem stole. Tento dezertní talíř z této značky má průměr 20,5 cm a je vyroben z porcelánu. Jeho nádherný design s pastelovými barvami navíc vám nabídne množství možností při nasazování a skládání vlídného prostředí ve vaší kuchyni nebo jídelně.

Si můžete objednat zde

Design z dílny Green Gate

Design nádobí Green Gate je inspirován idylickými britskými krajiny, přírodními motivy a moderními vlivy. Každá položka je ručně malována nebo zdobena vintage bílým dekorem a romantickými květinovými motivy v pastelových barvách s ověřenou kvalitou.

Kvalitní zpracování

Dezertní talíř Green Gate Asta je nejenom krásný – ale také velmi praktický. Porcelán, ze kterého je talíř vyroben, je velmi pevný, takže se nemusíte bát ani drobných nárazů. Navíc je dezertní talíř Asta vhodný i do myčky, což vám usnadní práci s ním po každém použití.

Exkluzivní design na vašem stole

Exkluzivní dezertní talíř Green Gate Asta je dokonalým doplňkem na váš stůl. Ať už se rozhodnete dezertní talíř používat na sladké dezerty, ovocné šaláty, nebo třeba jen pro podání občerstvení během rodinné oslavy, tuto krásnou položku jistě ocení každý host.

Exkluzivní dezertní talíř Green Gate Asta - dokonalý doplněk každého stolu!

Pohodová atmosféra venkova

Pastelové barvy a romantické vzory tohoto dezertního talíře rozhodně působí velmi klidně a pohodově. Pokud si rádi vytváříte nápadný venkovský styl ve vaší kuchyni nebo jídelně, dezertní talíř Green Gate Asta je to pravé pro vás. Jednoduše se hodí k dalším kousek této známé značky.

Exkluzivní dezertní talíř Green Gate Asta - dokonalý doplněk každého stolu!

Závěr

Dezertní talíř Green Gate Asta je velmi kvalitní výrobek, který ocení každý, kdo má rád design a kvalitu současně. Tento dezertní talíř nejen krásně vypadá, ale také se skvěle hodí k jiným výrobkům této značky. Pokud hledáte vysoce kvalitní nádobí, které váš stůl okoření nejen svou funkčností, ale i hlavně svým designem, dezertní talíř Green Gate Asta je tím nejlepším řešením pro vás.