Falco Pohovka Amálie – tmavě šedá: Elegantní a pohodlná volba pro váš domov


Moderní rozkládací pohovka s úložným prostorem

Falco Pohovka Amálie – tmavě šedá je moderní a stylová volba pro váš domov. Své rozměry má perfektně přizpůsobené pro menší i větší místnosti. Tato pohovka je rozkládací a disponuje úložným prostorem, což z ní dělá ideální kus nábytku pro každodenní používání.

Výplň pohovky tvoří kvalitní pružiny bonell v kombinaci s PUR pěnou. To zajišťuje vysokou odolnost a pohodlí při každodenním používání. Pohovka je velmi pohodlná a dokonale se přizpůsobí vašemu tělu.

Jednoduchý rozklad pohovky s funkcí lůžka

Jednoduchým rozkladem pomocí automatu se z této pohovky stane pohodlné lůžko, které můžete využít k příležitostnému spaní. Pohovka není jen pohodlná a stylová, ale také velmi praktická. S funkcí lůžka můžete uspokojit návštěvy, které přespí u vás.

Barevné provedení pohovky

Pohovku Falco Amálie nabízíme v několika barevných provedeních. Tmavě šedá barva vypadá moderně a dokonale se hodí k vašemu interiéru. Vyberte si barvu, která se nejvíce hodí k vašemu domovu.

Rozpis rozměrů najdete na přiloženém obrázku s nákresem. Pro více informací a podrobnosti navštivte náš web, kde najdete kompletní nabídku pohovek a dalšího nábytku.

V ceně pohovky jsou 2 velké barevné polštáře a dva menší polštáře v barvě pohovky, které slouží jako opěrky na ruce. Tyto polštáře dodají pohovce ještě více stylu a pohodlí. Budete se cítit pohodlně a doma.

Závěr

Pokud hledáte moderní a pohodlnou pohovku, Falco Pohovka Amálie – tmavě šedá je tou správnou volbou pro vás. Rozkládací funkce a úložný prostor jsou skvělými vlastnostmi této pohovky. Kromě toho jsou v ceně všechny polštáře, takže nebudete muset nic dokupovat. Navštivte náš web pro více informací a podívejte se na naši širokou nabídku pohovek a dalšího nábytku.

Zde se můžete podívat na nabídku a pořídit si tuto pohovku

Falco Pohovka Amálie - tmavě šedá