KARE Design Fluffy – hnědé otočné křeslo s plyšovým polstrováním

Je libo něco k prožití luxusních chvil domova? Hledáte kousek designového nábytku, který zaujme a nadchne návštěvy? Nebo chcete být jednoduše pohodlnější? V tom případě by mohl být famózní kousek našeho sortimentu právě pro vás. Kare Design Fluffy – to hnědé vytočné křeslo s plyšovým polstrováním na základně z lakované oceli.

kreslo-fluffy

KARE DESIGN Hnědé otočné křeslo Fluffy

Tohle křeslo vám bude připomínat Yettiho! Hnědé otočné křeslo Fluffy má ležérní vzhled, který můžete využít v moderním i stylově laděném interiéru. Krásné křeslo s otáčecí základnou z lakované oceli vás bude lákat do své chlupaté náruče. Pohodlné křeslo má v sedáku zabudované pružiny nosag a elastické odpružení pásu. Polyesterový potah s dlouhým chlupem potěší děti i dospělé. Maximální nosnost křesla je 180 kg, což ocení zejména uživatelé s vyšší váhou.

Tento nábytek výrazně přispěje k vytvoření příjemné atmosféry vašeho bydlení a zaujme na první pohled. Díky poměru kvality, pohodlí a funkčnosti lze Kare Design Fluffy doporučit téměř komukoliv.

Nemusíte se bát, že byste na křesle náhodou propadli, postava vás totiž pevně drží na místě. Kare Design Fluffy je vyrobeno z prvotřídních materiálů, které poskytují trvanlivost konstrukce i extra dlouhý životnost a zachovávají svůj tvar po mnoho let používání.

Plyšové křeslo jako osvěžení domácího interiéru

Vyberte si toto pohodlné hnědé křeslo a dopejte si chuť na prožitky luxusu v pohodlí svého domova! Plyšové povrchové úpravy a klasický design jsou zárukou toho, že křeslo vás nebude jen hřát při zimních večerech, ale obohatí i váš bytový interiér. Zvolte takový typ pohovky, který se vám líbí a doplňte ho dalšími kousky z našeho širokého výběru!

Nezapomeňte, že křeslo můžete ke koupi koupit praktické doplňky, například podnožku, kterou můžete tvořit jednotný elegantní celek. Tento doplněk velmi zvýší váš pocit z pohody na tuto překrásnou pohovce.

Pořiďte si nyní KARE DESIGN Hnědé otočné křeslo Fluffy s plyšovým polstrováním na našem eshopu a nechte se okouzlit.