Komoda Malva s 6 šuplíky v dubovém dřevodekoru – Elegantní úložný kus do vašeho domova


Komoda Malva s 6 šuplíky

Jednoduchá a kvalitní komoda

Komoda Malva s 6 šuplíky je ideální volbou pro ty, kteří hledají jednoduchý a kvalitní nábytek. Je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost.

Elegance a jednoduchost

Tato komoda okouzlí svou jednoduchostí a elegancí. Její rozměry jsou 120 cm x 80 cm x 40 cm a tak se bez problému vejde do každého interiéru. Vzhledem k tomu, že je v dubovém dřevodekoru, je velmi kombinovatelná s dalším nábytkem.

Srovnání nábytku

Prostorové řešení

Komoda Malva je vybavena 6 šuplíky, což zaručuje dostatek úložného prostoru pro vaše věci. Můžete ji použít jak v obývacím pokoji, tak i v ložnici nebo v chodbě. Všechny šuplíky jsou praktické a lze je snadno otevírat a zavírat.

Jednoduchá montáž

Komodu Malva lze snadno sestavit, protože je předmontovaná. V balení najdete všechny potřebné díly včetně návodu k použití. Výsledkem bude krásná a praktická komoda, která bude sloužit mnoho let.

Pokud hledáte elegantní a jednoduchou komodu s dostatkem úložného prostoru, Komoda Malva s 6 šuplíky v dubovém dřevodekoru je tou správnou volbou. Navštivte náš web na adrese https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/komoda-6-supliku-malva-120-cm-dub-artisan a objednejte si ji ještě dnes.