Kvalitní a elegantní šedá komoda Hom`in s dubovým efektem na šířku 160 cm


Popis produktu

Hom`in široká komoda je moderní a elegantní nábytek, který skvěle zapadne do interiéru každého domova. Tato komoda je vyrobena z kvalitního materiálu a je velmi odolná vůči poškození a opotřebení. Díky svému designu nabízí dostatek úložného prostoru, který ocení každý, kdo má rád přehled a chce mít věci uspořádané.

Svému interiéru dodáte s touto komodou i sportovní, klubovou či moderní atmosféru.

Detaily produktu

Tento krásný kus nábytku má rozměry 160,2/89,3/43 cm a disponuje typem 2T4L – tedy dvěma dvířky a čtyřmi zásuvkami. Materiál užitý při výrobě je těžký dub artisan.

Komoda nabízí vnitřní prostor, který se skládá z čtyř zásuvek, dvou polic a dvou dveří. To znamená, že se do komody vejde mnoho věcí a zároveň máte možnost držet všechno uspořádané a přehledné.

Proč si pořídit Hom`in širokou komodu?

1. Kvalita materiálu
Tato komoda je vyrobena z kvalitního materiálu a je velmi odolná proti opotřebení. Bude Vám sloužit po mnoho let a ušetří Vám tak náklady na pořizování nového nábytku.

2. Design
Hom`in široká komoda s dubovým efektem dodá Vašemu domovu eleganci a styl. Je to designový kus nábytku, který se k nám dostal z Německa.

3. Funkčnost
S Hom`in širokou komodou budete mít dostatek úložného prostoru, abyste mohli ukládat své věci tak, aby byly přehledné a po ruce.

Náš verdikt

Pokud hledáte šikovný a stylový způsob, jak přidat do svého interiéru úložný prostor, pak je Hom`in široká komoda s dubovým efektem tou správnou volbou.

Zde můžete navíc porovnat ceny této komody s ostatními obchody: zde.

Komoda