Nejrychlejší řešení pro pohodlí doma – Příruční stolek VALMAR od Tempo Kondela v bílé barvě

Pohodlný a praktický příruční stolek, který Vám pomůže v každodenním životě.

Tento stolek je skvělým řešením pro všechny, kdo tráví hodně času na gauči, před televizí nebo u počítače. Jeho rozměry jsou 40 x 25 x 60 cm, což z něj dělá ideálního společníka pro relaxaci.

Stolek VALMAR, který je v netradičním tvaru, se hodí nejen jako podnos pro jídlo, nápoje či dokonce počítačovou myš, ale také jako praktické úložiště pro knihy, časopisy nebo dálkové ovládání.

Stolek z kvalitního materiálu

Stolek VALMAR je zhotoven z laminované MDF v bílé barvě (15 mm).

Laminované MDF patří mezi vysoce kvalitní materiály s vynikajícími vlastnostmi. Je velmi odolné proti poškrábání, otěru a vlhkosti, což jej dělá ideálním pro použití v domácnosti. Navíc má hladký povrch, který je velmi snadno udržovatelný.

Upozornění

Stolek není na zadní straně olaminován a má předvrtané otvory.

Toto upozornění je velmi důležité pro všechny, kdo uvažují o zakoupení tohoto praktického stolku. Je nutné vzít v úvahu, že vzhledem k jeho designu není na zadní straně olaminován, což znamená, že je viditelný drátový rám. Je možné tento rám zakrýt nějakou textilií, ale to je již na volbě každého zákazníka.

Další důležitou informací je přítomnost předvrtaných otvorů, které je nutné použít pro montáž stolku. Je tedy důležité zkontrolovat kompletnost a stav dodaných šroubů a matic, aby bylo možné stůl bez problémů a snadno sestavit.

Dodání v demontu

Stolek VALMAR je dodáván v demontu.

To znamená, že je nutné si jej sestavit sami. Nebojte se však – sestavení stolku není složité a jejich montáž je snadná. Montážní návody jsou k dispozici jak v elektronické, tak tištěné formě a jsou velmi podrobné a snadno pochopitelné.

Tento úžasný příruční stolek VALMAR od Tempo Kondela je vynikajícím řešením pro každého, kdo hledá rychlé řešení pro zvýšení pohodlí doma.

Stolek VALMAR v bílé barvě

Klikněte zde pro objednání přímo ze stránky dodavatele