Novinka: Paraván ARABICA 3D – Stylový kousek pro interiéry


Úvod

Paraván ARABICA 3D je moderní 3dílný paraván s dřevěnou konstrukcí z masivního smrku v černé barvě a výplní z netkané textilie. Je to zajímavý doplněk do domu či bytu, který plní funkci okrasnou i praktickou. Výška paravánu je 180 cm a šířka každého dílu činí 44 cm.

Vlastnosti a specifikace

  • Rozměr (šxvxh): 132 x 180 x 2 cm
  • Barva: černá
  • Materiál: masiv, netkaná textílie
  • Dodáváno v demontu.
  • Záruka 24 měsíců.

Paraván ARABICA 3D je dodáván v demontu, což znamená, že si ho musíte sami poskládat. Díky tomu je však paraván velmi snadno přenosný a může být umístěn téměř kdekoliv v interiéru. Konstrukce z masivního smrku zajišťuje pevnost a stabilitu.

Design a stylovost

Paraván ARABICA 3D má velmi moderní design, který zapadne do každého interiéru. Černá barva konstrukce dodává paravánu eleganci a sofistikovanost, zatímco netkaná textilie vypadá velmi měkká a příjemná na dotek. Paraván je ideálním doplňkem pro ty, kteří chtějí svému domu nebo bytu dodat stylový a moderní vzhled.

Praktičnost a funkčnost

Paraván ARABICA 3D má nejenom okrasnou funkci, ale také i praktickou. Můžete ho použít k rozdělení prostoru na menší části, například k oddělení pracovního a obývacího prostoru. Paraván můžete umístit kamkoliv, kde ho právě potřebujete. Díky svým rozměrům je velmi univerzální a přizpůsobí se všem potřebám. Pokud si tedy pořídíte tento moderní paraván, získáte nejenom stylový dekorativní prvek, ale i praktický pomocník v bytě či domě.

Pokud vás zaujal Paraván ARABICA 3D, můžete si ho zakoupit na této adrese.

Závěr

Paraván ARABICA 3D je moderní a stylový kousek nábytku, který získává stále větší oblibu. Díky své praktičnosti a multifunkčnosti je ideálním doplňkem do každého interiéru. Pokud tedy hledáte něco originálního a praktického, měli by jste zvážit pořízení tohoto moderního paravánu do vašeho bytu či domu.

Paraván ARABICA 3D