Obdélníková sprchová vanička Roth 120×90 cm – recenze a vlastnosti antracitového akrylátu 8000328


Recenze obdélníkové sprchové vaničky Roth 120×90 cm

Vlastnosti a design

Obdélníková sprchová vanička Roth 120×90 cm je vyrobená z kvalitního strukturovaného akrylátu, který má efekt povrchu kamene, takže se krásně hodí do moderních koupelen. Vanička je k dostání v barvách bílá nebo antracit. Osobně jsem si vybrala antracitovou verzi, protože se mi líbí, jak dokáže opticky zmenšit koupelnu a vytvořit tak příjemnější, intimnější prostor.

Kromě svého vzhledu, vanička disponuje také velmi praktickými vlastnostmi. Má nízkou nástupní hranu, což ocení hlavně děti a starší lidé, kteří musí být opatrnější při vstupování do sprchového koutu. Dále je zpracovaná kvalitně a disponuje 10 letou zárukou.

Inovativní materiál

Jedním z nejzajímavějších prvků této vaničky je její materiál. Strukturovaný akrylát je výjimečný v tom, že nabízí více výhod než klasické akrylátové vaničky. Na rozdíl od klasických vaniček, které bývají hladké, má tento materiál na povrchu efekt kamene. Díky tomu působí velmi luxusně a dokáže opticky koupelnu zvětšit.

Na této adrese https://www.isolund.cz/produkt/sprchova-vanicka-obdelnikova-roth-120m90-cm-akrylat-antracit-8000328 můžete vidět fotku vaničky, jak krásně vypadá v přírodním prostředí, díky kamennému efektu.

Závěr

Jsem velice spokojená s touto vaničkou a předpokládám, že si ji oblíbí i rodina a přátelé, kteří se u nás zastaví na sprchu. Vpředu je nástupní hrana jen 35 mm vysoká, což je ideální řešení pro děti a seniory.

Když jde o design, jsem si jistá, že tento kousek je tím pravým pro každého, kdo si chce v koupelně trochu polechtat náročnější vkus. Celkově vanička vypadá velmi dobře a je pohodlná pro použití. Pokud tedy hledáte kvalitní a moderní vaničku, rozhodně doporučuji zvážit tento model od Roth s 10 letou zárukou.