RAV SLEZÁK Seina 150 mm černá matná – recenze vanové baterie


Recenze vanové baterie RAV SLEZÁK Seina 150 mm černá matná

Pražská koupelna v novém designu

Koupelnu jsem si nechala renovovat a hledala jsem dokonalé vybavení, které by dokonale ladilo s novým interiérem. Po dlouhém pátrání jsem narazila na vanovou baterii RAV SLEZÁK Seina v černém matném provedení s roztečí 150 mm. Přesně to, co jsem hledala!

Páková nástěnná vanová baterie

Baterie se montuje na zeď pomocí dvou otvorů a má jednu pákovou páku pro regulaci teploty a průtoku vody. Toto provedení je nejen velmi moderní, ale i praktické, protože se tak snadno udržuje čistota koupelnových obkladů. Na vzhledu baterie mě okamžitě zaujala matná černá barva, která dodává celému prostoru sofistikovanou atmosféru.

Matný povrch pro snadnou údržbu

Matný povrch baterie je nejen velmi elegantní, ale i praktický. Stopy po vodě a usazeninách se na matném povrchu nevyskytují tak snadno jako na lesklé baterii. Stačí baterii otřít hadříkem a vypadá jako nová. Kromě praktické stránky je matný povrch i velmi příjemný na dotek.

Odkaz na produkt

Pokud máte zájem o tuto vanovou baterii RAV SLEZÁK Seina 150 mm černou matnou, můžete si ji zakoupit na webové stránce https://www.nabytekted.cz/produkt/vanova-baterie-rav-slezak-seina-150-mm-cerna-matna-se954-5cmat.

RAV SLEZÁK Seina 150 mm černá matná

Matná černá barva dodává koupelně elegantní atmosféru.

RAV SLEZÁK Seina 150 mm černá matná

Páková regulace teploty a průtoku vody umožňuje pohodlné a jednoduché používání.

RAV SLEZÁK Seina 150 mm černá matná

Matný povrch baterie odolává usazeninám a vypadá jako nový i po mnoha použitích.