Sada 4 dětských lžiček Done by Deer Lalee – žluté a hnědé barvy pro vaše malé gurmány

S touto půvabnou jídelní sadou v pastelových barvách od značky Done by Deer bude pro dítě stolování zábavou. Nápaditý a hravý design podněcuje fantazii a rukojeť příboru umožňuje snadný i příjemný úchop.

Sada 4 dětských lžiček Done by Deer Lalee

Nádherný design pro výjimečnou zážitek ze stolování

Lžíce jsou nezbytnou součástí každé sady příborů a jsou zvláště důležité, když se k jídlu připravuje dítě. Protože značka Done by Deer ví, jak důležité jsou detaily při výběru příboru, vyrobila tuto půvabnou sadu lžiček s nádherným designem pro výjimečný zážitek ze stolování.

Sada obsahuje čtyři lžičky v žluté a hnědé barvě, které jsou ideální pro kombinaci s dalšími sadami téže značky. Díky nim bude pro vaše dítě jíst zábavou!

Vyrobena z kvalitních materiálů

Tento jídelní příbor byl vyroben z kvalitních materiálů, aby byl zdravotně nezávadný a bezpečný pro vaše dítě. Jeho povrch je hladký a snadno se udržuje čistý. Lžičky jsou vysoké 16cm a jsou tak ideální pro malé dětské ruce.

Sada 4 dětských lžiček Done by Deer Lalee

Perfektní dárek pro novorozeně nebo malé děti

Tato sada lžiček by mohla být dokonalým dárkem pro novorozeně nebo malé děti. Naučí vaše dítě jíst samo a zároveň si užít zábavu a hravost v designu této sady. Díky pastelovým barvám budou tyto lžičky ideálním doplňkem pro každý stůl a vaše dítě bude milovat jíst s nimi ještě více!

Vyrobte čas jídla s vaším dítětem zábavným zážitkem, a to s touto nádhernou sadou 4 dětských lžiček Done by Deer Lalee v žluté a hnědé barvě. Kupte si ještě dnes a udělejte svému dítěti radost!

Koupit sada 4 dětských lžiček Done by Deer Lalee