Šedobéžový přehoz s bavlnou Homemania Decor Camila – recenze rozměru 220 x 240 cm


Šedobéžový přehoz s bavlnou Homemania Decor Camila – recenze rozměru 220×240 cm

Pletená krása jako od babičky, která hřeje jako její laskavé objetí a vypadá šik? Tomuhle hebkému přehozu sotva lze odolat. Zvlášť, když se blíží chladný večer a na blízkém stolku láká oblíbená knížka k chvilce čtení a relaxace.

Design a materiál

Homemania Decor Camila je přehoz ve šedobéžové barvě se zajímavým kruhovým vzorem. Pletená struktura vypadá velmi luxusně a promyšleně. Co se týče materiálu, tak přehoz obsahuje až 50% bavlny, což jej dělá příjemný na omak a zároveň dostatečně teplý. Kombinace bavlny a akrylu přináší výhodu, že není potřeba ráno hodiny trávit vyčištěním záhybů, které by vznikaly pouze u bavlněných výrobků.

Rozměr a použití

Rozměr 220 x 240 cm zajistí, že se s ním dají zakrýt nejen obyčejné postele, ale třeba i větší matrace. Během použití se ukázalo, že přehoz je velmi univerzální a dá se použít nejen v ložnici, ale třeba i v obývacím pokoji na pohovce nebo křesle.

Údržba a pevnost

Údržba tohoto přehozu je velice snadná, lze ho vyprat na 30 stupňů a sušit nejlépe položený na rovné ploše. Při praní nedochází k výraznému zmenšení a přehoz se drží původních proporcí. Co se týče pevnosti přehozu, určitě si zaslouží pochvalu, nebyly zaznamenány žádné náznaky začínajícího rozpadu nebo vytahování pletené struktury.

Cena a kde zakoupit

Cena tohoto šedobéžového přehozu s bavlnou Homemania Decor Camila se pohybuje okolo 1000 Kč, což není malé číslo, ale výrobek stojí za to. Je velmi kvalitní, praktický a dá se používat opravdu dlouho. Na internetu lze najít několik e-shopů, kde je tento přehoz momentálně dostupný. Např. na www.nabytekted.cz.

Závěr

Šedobéžový přehoz s bavlnou Homemania Decor Camila je výrobek, který si zaslouží naši pozornost. Je praktický, velmi hebký, teplý a dá se použít na mnoha místech v našem bytě nebo domě. Jeho cena je sice vyšší, ale vzhledem k jeho kvalitě a dlouhé životnosti to stojí za to.

Šedobéžový přehoz s bavlnou Homemania Decor Camila - recenze rozměru 220 x 240 cm

Zdroj obrázku: není známý.