Stylový jídelní set MALIK 1+2 v dubu sonoma/kov

Jídelní set pro krásné společné chvíle u jídla.

Tento jídelní set je nejen praktický, ale také velmi stylový. Skládá se ze stolu a dvou židlí v barvě dub sonoma/kov, které dokonale ladí s moderním interiérem.

Stůl

Stůl je vyroben z praktických a kvalitních materiálů. Materiálem stolu je práškovaná ocel a MDF lamino a má rozměry 82 x 50 x 75 cm (délka x šířka x výška).

Tento stůl je velmi praktický a zároveň elegantní a díky své velikosti se vejde téměř kamkoliv. Jeho kombinace materiálů dodává celému setu luxusní vzhled.

Pokud se vám tento stůl líbí, můžete si jej objednat na adrese https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/jidelni-set-malik-1-2-dub-sonoma-kov.

Židle

K tomuto stolu patří dvě židle, které jsou vyrobeny z podobných materiálů jako stůl. Židle mají rozměry 39 x 42 x 80 cm (šířka x hloubka x výška) a výšku sedu 44 cm.

Díky židlím můžete svým hostům nabídnout pohodlné posezení u stolu, na kterém servírujete dobrou kávu, ranní snídani, výborný oběd i večeři.

Závěr

Tento jídelní set dodává vašemu interiéru originalitu a moderní styl. Tento set představuje praktickou a zároveň velmi vkusnou volbu pro každého, kdo dává přednost pohodlí a elegance v jednoduchosti.

Jídelní set MALIK 1+2 je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí vzdát hold kvalitě, designu a praktičnosti. Dokonce si můžete být jisti, že údržba tohoto setu bude snadná, což ušetří váš čas i vaše nervy.

Nabízíme vám toto praktické a stylové řešení jídelny, objednejte si svůj jídelní set ještě dnes!