Villeroy & Boch SNÍDAŇOVÝ TALÍŘ – dokonalý doplněk pro každou snídani! (21 cm, keramika)


Villeroy & Boch SNÍDAŇOVÝ TALÍŘ – dokonalý doplněk pro každou snídani!

Jste fanouškem pěkně prostřeného stolu, na kterém se každé jídlo představí v nejlepším světle? Pak rozhodně musíte mít Villeroy & Boch SNÍDAŇOVÝ TALÍŘ v klasické bílé barvě! Tento talířek s květinovým motivem v zelené, růžové a dalších barvách rozzáří každou snídani. Velikost talíře, 21 cm, z něj dělá praktický doplněk pro každodenní použití, ale také dokáže ozdobit svátečně prostřený stůl.

Villeroy & Boch SNÍDAŇOVÝ TALÍŘ - dokonalý doplněk pro každou snídani! (21 cm, keramika)

Vyroben z exkluzivního porcelánu Fine China

Tento talířek na snídani je vyroben z exkluzivního porcelánu Fine China od světové značky Villeroy & Boch. Fine China je velmi oblíbený pro svůj lesk a zářivou bělost, což z něj dělá skvělý materiál pro nejrůznější druhy nádobí, včetně snídaňového talíře.

Není divu, že se Villeroy & Boch umístil na trhu s keramikou mezi nejúspěšnější značky. Kromě vysoké kvality totiž zákazníky získává i svým designem, který v sobě kombinuje tradiční prvky s moderními trendy.

Kolekce ‚Mariefleur‘: a Váš stůl rozkvete!

Villeroy & Boch SNÍDAŇOVÝ TALÍŘ patří do kolekce Mariefleur, která je velmi oblíbená pro svůj květinový design. Mariefleur je jedinečná kolekce, která dokáže ozdobit váš interiér a navíc na vás bude vyzařovat pozitivní energii. Kromě snídaňových talířů z této kolekce Villeroy & Boch nabízí například i sklenice, kávová a čajová servisy či cukrářské formy.

Přidejte do své domácnosti květinový motiv s talířkem na snídani Villeroy & Boch SNÍDAŇOVÝ TALÍŘ a užijte si zážitek z dokonalé snídaně! Objednat si ho můžete zde.