Vyberte si z moderního nábytku Celeste R pro váš dokonalý interiér

Vyberte si z naší nabídky nábytku Celeste R pro dokonalou úpravu vašeho interiéru. Tento velmi moderní obývací systém dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk, černá / černý lesk nebo dub zlatý a lze zakoupit jako celou setstavu nebo i jednotlivé elementy.

Sestava R zahrnuje:

  • 2x TV stolek 150
  • 2x vitrína
  • 2x police
  • LED osvětlení lze dokoupit
  • Nábytek je dodáván v demontu

Tento moderní nábytek Celeste R je vyroben z DTDL (laminované dřevotřískové desky) o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.

Tento nábytek Celeste R lze snadno udržovat běžnými prostředky k tomuto účelu. Postupujte dle návodu použití a používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

Nábytek

Tento nábytek Celeste R dodáváme v demontované podobě a lze ho snadno sestavit svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení a návod na sestavení.

Jednotlivé elementy:

1. TV stolek 150

Šířka 150 cm x výška 35 cm x hloubka 40 cm. Tento elegantní TV stolek lze použít samostatně nebo v kombinaci s ostatními elementy.

TV stolek

2. Vitrína

Šířka 42 cm x výška 130 cm x hloubka 40 cm. Tato moderní vitrína dodává interiéru elegantní a stylový vzhled.

Vitrína

3. Police

Šířka 90 cm x výška 22 cm x hloubka 30 cm. Tyto police dodají vašemu interiéru praktičnost a zároveň vypadají stylově.

Police

Vyberte si nábytek Celeste R z naší nabídky a udělejte z vašeho interiéru dokonalý prostor. Navštivte naši stránku nabyteklevneji.cz a objednejte si tento nábytek dnes!