Vyzdobte svůj interiér krémově bílým koberecem Universal Nilo, 133 x 190 cm

Sháníte kvalitní koberec, který se stane ozdobou vašeho interiéru? Snažíte se najít takový, který bude nejen krásný, ale také kvalitní a odolný? Pak máme pro vás skvělou zprávu – s značkou Universal máte opravdu široký výběr, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Universal Nilo je krásný koberec krémově bílé barvy. Jeho rozměry jsou 133 x 190 cm, takže se hodí nejen do obývacího pokoje, ale i do ložnice, předsíně či jiných místností. Kromě své krásy a jemnosti má však tento koberec mnoho dalších předností.

Kvalita a odolnost

Tento koberec je vyroben z 100% polypropylenu, který byl upraven metodou heat-set frisé. Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodává větší pevnost a stává se odolnějším vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce – stane se více atraktivnějším, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

Díky tomu, že je tento koberec odolný proti opotřebení, může být použit i v místnostech s vyšší zátěží, jako například v hale.

Jak ho použít?

Krémově bílý koberec Universal Nilo se skvěle hodí do všech typů interiérů. Jeho jasné a svěží tóny dokáží rozjasnit i ty tmavé a depresivní prostory. Je skvělým doplňkem do moderních interiérů, ale hodí se i do těch tradičních.

Navíc si s ním můžete hrát a zkombinovat ho s dalšími dekoracemi. Pokud máte v obývacím pokoji například tmavší závěsy nebo polštáře, tento koberec je skvělou protiváhou. Naopak pokud máte spíše světlé a pastelové barvy, koberec se s nimi hezky sladí a vytvoří pohodovou a uklidňující atmosféru.

Proto neváhejte a pořiďte si krémově bílý koberec Universal Nilo. Najdete ho také na srovnavacnabytku.cz, kde si ho můžete koupit za skvělou cenu.

Krémově bílý koberec Universal Nilo

S tímto koberečkem určitě nic nezkazíte. Bude skvělým základem pro celý váš interiér.