ZUIVER BUNDY – zelená nástěnná police o rozměrech 45 x 90 cm


ZUIVER BUNDY – stylová a praktická nástěnná police

V moderním interiéru hledáme nejen praktické a funkční nábytek, ale také stylové a originální doplňky. Jedním z takových kousků je i nástěnná police ZUIVER BUNDY s rozměry 45 x 90 cm. Tato police v zeleném provedení je skvělou volbou pro ty, kteří milují svěží a hravou barevnost v interiéru.

Promyšlený design a kvalitní materiály

ZUIVER BUNDY není jen obyčejná nástěnná police, je to kousek, který láká na první pohled. Stylový design s přesnými liniovými tvary a praktickými vlastnostmi jsou zárukou toho, že si tento kousek zamilujete.

Nástěnná police je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje pevnost, stabilitu a dlouhou životnost. Police jsou vyrobeny z bambusu, což je tvrdý materiál, který je odolný vůči opotřebení a vlhkosti. Dřevěné kolíky s gumovým kroužkem zaručují pevné a stabilní uchycení police na zeď. Magnety z bukového dřeva slouží k uchycení menších předmětů, jako jsou obrázky nebo pozvánky.

Individuální rozmístění

Promyšleným detailem police ZUIVER BUNDY je možnost individuálního rozmístění polic. Můžete si je umístit horizontálně nebo vertikálně, dle svého vlastního uvážení. Díky této vlastnosti můžete vytvořit vlastní originální design, který bude odrážet vaši kreativitu a vlastní styl.

Stylová nástěnná police ZUIVER BUNDY se skvěle hodí do moderních interiérů, ale díky svému originálnímu a hravému designu může přidat kouzlo i do tradičních bytů nebo domů.

Připravte svůj domov na letní sezónu a pořiďte si nástěnnou polici ZUIVER BUNDY z e-shopu skvelynabytek.cz!

Péče o nástěnnou polici ZUIVER BUNDY

Pro zachování krásného vzhledu polic ZUIVER BUNDY doporučujeme používat měkkou prachovku bez brusných účinků na pravidelné utírání prachu. Nikdy nepoužívejte agresivní chemikálie nebo abrazivní čistící prostředky.

Dávejte pozor na umístění polic. Doporučujeme je neumísťovat do vlhkých prostor nebo vedle vytápěcích zařízení, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Pokud se rozhodnete pro nákup nástěnné police ZUIVER BUNDY, budete mít skvělý a praktický doplněk do svého interiéru, který vás bude jistě těšit dlouhá léta.